0

mağfiret

-
dua

ben 18 yaşında bir öğrenciyim.günahlarımın affı için, hayırlı güzel bir meslek için (diş hekimliği istiyorum),hayırlı bir eş,hayırlı bir arkadaş,hayırlı evlat,annemin babamın ablamın ve tüm sevdiklerimin günahlarının affı için ve tekrar cennette buluşmak için,peygamberimizin (sav) komşusu olmak için,müslümanların birlik olması için ve tüm varlıkları yaratan Rabbimi görmek için,dua ediyorum ve sizlerinde bana dua etmesini istiyorum…Allaha emanet olun.

0

evilik için

-

sevdiğim insanla evlenebilmek için engel var.hayırlı ise olsun hayırsız ise olmasın .dua istiyorum .

0

yuvam yıkılıyor allah rızası için yardım.

-

esselamü aleyküm. ne olur allahın bu aciz kuluna duanızı esirgemeyin yuvam yıkılıyor,eşim bıraktı gitti beni sebebi benim kendimden kaynaklanıyor. ve ben ise kadrini kıymetini daha 2gunde anladım anlıyorumda. ne olur dualarınızı esırgemeyın rabbim yuva için dua edenlerden sımdıden allah binkez razı olsun amin.

0

Son intamimi gecemedim. Profesörümle konusmam hayirli gecsin diye dua istiyorum.

-

Cok calisdigim halde intamimi kazanamadim. Simdi profesörümle konusucam, belki yeniden bakar sa beni gecirebilir. Konusmam hayirli gecsin diye dua istiyorum. Sizin dualariniz da kabul olsun, insallah.

0

BUGÜN MAHKEMEMİZ VAR AMA EŞİM BOŞANMAYI KABUL ETMİYO

-

Eşim o kadar zulmettiki artık babamların evine çocuklarımla sığındık bugün anlaşmalı boşanıcaktık ama gelmiyecekmişnolur kurtulmama yardım edin

0

Sevgilimle aramız bozuldu bitti neredeyse

-

Sevgilimle 1 yıldır beraberiz son günde şiddetli tartistik. Tartisma ufak tefekti ama pireden deve yapıldı. Suan kafasi cok karisik beni seviyor ama. Bitti dedi cünku cok sey denildiği icin. Sizden ricam dua lazim Rabbim bizi bir araya getirmesi icin. Tekrar eskisi gibi olalim. Onu kaybetmek istemiyorum herseyden cok seviyorum.