0

Evliliğimi kurtarmak için dualarınıza ihtiyacım var kardeşlerim

-

Sevgili mümin Kardeşlerim. En hayırlı dua müminlerin birbirleri için yaptığı dualardır.Kardeşlerim Benim sıkıntım ise Eşimle boşanma eşiğindeyiz yaklaşık40 gunluk evliyiz 10 gun beraber yaşayamadık tartışmamızda gösterdiğim üzücü tepkiden dolayı.biz aramızı tam düzelttik eşimin önceki evliliğinden olan dunya tatlısı 3.5 yaşında birkızı vardı ailesi cocugunun yüzünü göremezsin diyip korkuttu oda evine döndü boşanma kararı aldı.onu o kadar çok seviyorum ki ne yapsam fikrinden caydıramadım.benden boşanmak istiyor.Oysa ben onu o kadar çok seviyorum ki yuvamızın yıkılmasını hiç istemiyorum.Eşimde beni seviyor bu görüp duyuyorumda. Sizlerden dualarınızı bekliyorum.Allah c.c hepinizden razı olsun.Benim ve bütün Din kardeşlerimin dualarını geri çevirme Yarabbim. Amin Allah’ın c.c selamı üzerinize olsun inşallah.

0

şuan hastanede yogun bakımda yatan enışteme şifa duası ıstıyorum

-

lutfen allah rızası ıcın dua edın

0

TEOG VAR ALLAH RIZASI İÇİN

-

ALLAH RIZASI İÇİN PEYGAMBER EFENDİMİZİN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE MÜSLÜMAN ABİLERİM ABLALARIM KARDEŞLERİM GERÇEKTEN DUALARINIZA ÇOK İHTİYACIM VAR YARIN VE ÖBÜR GÜN ÖNEMLİ İMTİHANLARA GİRECEĞİM ÇALIŞTIM TEK EKSİĞİM SİZİN GİBİ MÜSLÜMAN BÜYÜKLERİMİN VE KÜÇÜKLERİMİN DUASI LÜTFEN BANA/BİZE DUA EDİN İNŞALLAH KABUL OLACAKTIR

ALLAH SİZİ KORUSUN.

0

çok borcum var

-

Çok borcum var. Harama bulaşmadan, aileme zarar vermeden tez zamanda kurtulmak isitiyorum…

0

BOŞANMAK İSTEMİYORUM

-

merhabalar
maalesef çok sevdiğim eşimle 19 kasıma kadar boşanmış olacağız.
tamamen bizim dışımızda gerçekleşen olaylar neticesinde bu duruma geldik. şu an o etrafının da etkisiyle kesinlikle geri dönüş yapmıyor, ama ben her şeye rağmen ince tek kum tanesi kadar dahi ayrılmak istemiyorum.herkes eşyaları ile birlikte ailesinin yanında şuan ama ümidimi kesemiyorum, 2 haftadır ne yiyebiliyor ne içebiliyorum.Boşanmak kelimesi beni harap ediyor, ondan ayrı yaşayacak olmaksa ölüm gibi.
rica ediyorum lütfen bizim için dua edin Rabbime

0

mağfiret

-
dua

ben 18 yaşında bir öğrenciyim.günahlarımın affı için, hayırlı güzel bir meslek için (diş hekimliği istiyorum),hayırlı bir eş,hayırlı bir arkadaş,hayırlı evlat,annemin babamın ablamın ve tüm sevdiklerimin günahlarının affı için ve tekrar cennette buluşmak için,peygamberimizin (sav) komşusu olmak için,müslümanların birlik olması için ve tüm varlıkları yaratan Rabbimi görmek için,dua ediyorum ve sizlerinde bana dua etmesini istiyorum…Allaha emanet olun.