3

Yoğun bakımda uyuyan babam için dua…

-

Allah rızası için şu an Çapa da yoğun bakımda yatan babam için dua edin…
Babam 04.04.2011 pazartesi günü Yeditepe Hastanesi nde yapılan akciğer ameliyatı sonrasında geçirdiği solunum yetmezliği ve kalp spazmı sebebiyle beyninde oluşan ödemden dolayı uyutuluyor. Çapa yoğun bakımına sevki yapıldı. Hala uyuyan babamın Rabbimin izniyle sağlıkla en güzel şekilde, hayırlı ve sağlıklı bir ömüre uyanması için dua eder misiniz lütfen… Doktorlar uyandığı anın çok çok önemli olduğunu her şeye hazırlıklı olmamız gerektiğini söyledi… Ne olur dualarınıza babamı da katın..

Elmas kızı DilekYorum Bolumu

 1. 4-14-11
  irfan diyor ki:

  Rabbim babana şifalar versin inşallah hayırlısı ile sağlığına kavuşur. Allah tüm hasta kullarına, her ne olursa olsun tüm sıkıntı çeken kullarına yardım etsin. Rabbim rahmetinden bizleri mahrum etmesin.

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
 2. 4-15-11
  fat0ş diyor ki:

  İnşallah rabbim babanı sana ve aılene kavuşturur

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
 3. 4-18-11
  Mustafa diyor ki:

  Hayırlı ve gönlüme göre bir eş için müslüman kardeşlerimin dualarını bekliyorum ALLAH razı olsun

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
Add Comment RegisterYorumunuzu Paylasin

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image