5

Çarşaf giymek istiyorum ama

-

Selamünaleyküm verahmatullahi. Ben tesettürlü bir bayanım ama çarşaf giymek istiyorum çevremdeki insanlar onu giydiğin an senin kapını açmayız diyor. Eşim de istemiyor napabilirim bana yardımcı olun lütfen Allaha emanet olun.

Emine Ö.

||||| 0 Beğendim |||||


Yorum Bolumu

 1. 5-7-12
  GUL diyor ki:

  ALLAH’IN RAHMETI BEREKETI LUTFU VE IHSANI SENIN VE BUTUN INANANLARIN UZERINE OLSUN.bence yureginin sesini dinle,bende senin gibi IKI ARADA BI DEREDE KALDIM,guclu olmak lazim bence esine yavas yavas alistira alistira anlat onu bu konuda yumusatmaya calis rabbim yardimcin olsun sabrin bol olsun,islam garip geldi garip gidecek,kendi nefsine yenik dusme mucadele et sende gariplerden ol.allaha emanet ol

  +24

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
 2. 6-6-12
  Ahmet diyor ki:

  VE ALEYKUMUSSELAM VE RAHMETULLAHİ VE BEREKATUHU

  SAYIN EMİNE HANIM:ÇARŞAF GİYMEK YANLIŞ,ZARARLI BİR DAVRANIŞ DEĞİLDİR.EĞER BU KARARI VERECEKSENİZ GÜÇLÜ BİR İRADEYE SAHİP OLMALISINIZ.KINAYANLARIN KINAMASINA ALDIRIŞ ETMEYECEK KADAR GÜÇLÜ BİR İRADE.
  BENİM HANIMIM DA AYNI NİYETİ TAŞIYOR.YALNIZ DEĞİLSİNİZ YANİ.ÇARŞAF GİYDİĞİNİZDE NİYE GİYDİN DİYE PROTESTO EDENLER OLABİLİR;AMA NE İYİ ETTİN DE GİYDİN DİYENLER DE OLACAKTIR ALLAH’IN İZNİ İLE.BEYİNİZİN İKNA OLMASI LAZIM.BAŞKALARINI DEĞİL,ONU DİNLEYİN.

  ALLAH TEALA YARDIMCINIZ OLSUN.

  +38

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
 3. 7-3-12
  şehadet diyor ki:

  selamun aleykum ve rahmetullahi ve berekatuhu.
  Bende Emine bacım gibi tesettürlü bir bayanım bu aralar içimde dünyaya değer şeyler önemini yitirmiş durumda ve yapmak istersem hemen onu yapıyorm onun farkına vardm bu da kimi zaman yanlış sonuçlar çıkarabiliyor, okul okuyorm (imam hatip) ve çarşaf giymek istiyorm okuldan yana bir sıkıntım olacağını düşünmüyorm fakat tek istediğim daha sonra pişman olmamak insanların ne dediği umrumda olmasa da kimi zaman çok düşünmeme yol açabiliyorlar benm sizden istediğim benm için dua etmeniz ve ne yapmalıyım sorusuna inşaallah cevap vermeniz.
  ALLAH’a emanet olun selam ve dua ile

  +2

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
 4. 12-7-12
  Leyl diyor ki:

  Bence tesettür illa carsaf degildir. zaten tesettürlü imişsiniz tesettürünüze daha fazla dikkat edebilirsiniz.Etrafınızın ne dedigi önemli degil de, bu ahir zamanda esinizin isteklerini göz önünde bulundurun derim. sonucta tesettüre karsı degil esiniz. tesettür için tek sartta carsaf degil. acizane kanaatim budur.En iyisini Rabbimiz bilir elbette.

  -1

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim
 5. 12-30-12
  rukiye diyor ki:

  Ben de çarşaf giymek istiyorum İNŞALLAH tüm giymek isteyenler bu isteyini gerçekleştirir ALLAH herkeze nasip eylesin AMİN…

  +36

  Yorumu Begendiniz mi?

  BegendimBegenmedim

Yorumunuzu Paylasin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
To prove you're a person (not a spam script), type the security word shown in the picture. Click on the picture to hear an audio file of the word.
Anti-spam image